





- Статус: В наличност
- Код на продукт: G1730
Lulut al Lail от Gulf Orchid наподобява аромати като La Vie Est Belle от Lancôme, който също съчетава сладки и флорални елементи с пачули и мускус.
Този аромат е магически, радостен и мечтателен и пълен с дървесни, флорални и мускусни нотки. Пътуване от древни времена, песен, която рецитира аромата на миналото и оригиналността на настоящето и местата, елегантно докосване на спектъра на перлата, което обогатява аромата му и го прави вълнуващ. Lulut Allail парфюм за жени.
- За всеки повод, от пазаруване до вечеря по залез слънце.
- Силен и дълготраен EDP парфюм EDP.
- За жени
- 80 мл
- Връхни нотки: праскова, мандарина, карамел
- Средни нотки: роза, пачули, теменужка
- Базови нотки: мъх, мъх
Доставяме до адрес и до офис на Еконт. Всички поръчки над 100 лв. получават безплатна доставка до офис на Еконт. Доставка се извършва в рамките на 1 до 5 работни дни. В случай на забавяне, ще бъдете уведомени своевременно чрез email или по телефон, посочен за контакт с Вас.
Цената на доставката е както следва:
- Еконт до ОФИС – Пратката се таксува по тарифния план на куриерската фирма -10% клиентска отстъпка
- Еконт до АДРЕС – Пратката се таксува по тарифния план на куриерската фирма -10% клиентска отстъпка
Начини на плащане:
- Плащане в брой или с карта на куриер
- Чрез кредитна или дебитна карта при получаване на пратката
ВАЖНО: Всички пратки се изпращат с опция преглед и тест и трябва да бъдат прегледани от получателя на място в офис или в присъствието на куриер, онлайн магазин perfectlux.bg не носи отговорност за счупена или повредена стока при транспорта, установена след предаването и от куриер към получател.