
- Статус: В наличност
- Код на продукт: M3549
Maison Asrar се ангажира да създаде спомен, който жадува за сетивата ви, чрез новия спрей за стая Daham, с уникалните си нотки, състоящи се от изключителна смес от лавандула, кардамон и освежаваща мента с канела, градински чай, капки ванилия и дървесни нотки, за да придадат усещане за свежест и лукс във вашето пространство.
Семейство « Дървесни ароматни Пикантни »
- Връхни нотки: кардамон, розов пипер, лавандула, мента
- Сърдечни нотки: ананас, пъпеш, канела, градински чай
- Базови нотки: гръден орех, ванилия, дървесни нотки
Доставяме до адрес и до офис на Еконт. Всички поръчки над 100 лв. получават безплатна доставка до офис на Еконт. Доставка се извършва в рамките на 1 до 5 работни дни. В случай на забавяне, ще бъдете уведомени своевременно чрез email или по телефон, посочен за контакт с Вас.
Цената на доставката е както следва:
- Еконт до ОФИС – Пратката се таксува по тарифния план на куриерската фирма -10% клиентска отстъпка
- Еконт до АДРЕС – Пратката се таксува по тарифния план на куриерската фирма -10% клиентска отстъпка
Начини на плащане:
- Плащане в брой или с карта на куриер
- Чрез кредитна или дебитна карта при получаване на пратката
ВАЖНО: Всички пратки се изпращат с опция преглед и тест и трябва да бъдат прегледани от получателя на място в офис или в присъствието на куриер, онлайн магазин perfectlux.bg не носи отговорност за счупена или повредена стока при транспорта, установена след предаването и от куриер към получател.